Travel Wallet

702 EUR
Travel Wallet
Travel Wallet
Travel Wallet
Travel Wallet

Polyester 600D | Hidden adjustable neckband | Compatible with smartphones | Padded main storage | Passport pocket | Organizer | delivery without decoration / content Color code: # 1B1B1F 100% polyester

Size: 14 x 19 x 2 cm
Material: PES (Polyester)
Farba: light green, light grey, black, grey, green, blue, pink
Plastic Plug for British Tully Sockets (3-Point)

Plastic end cap for British Tully sockets (3-point). A plastic cover for a British outlet to prevent contact with potentially dangerous electrical outlets. Plastic PP.

 

Brand: Bullet
Parameter: 2,3 x Ø 4,5 cm
Material: PP
Farba: white
Potlač: Tampoprint L
Sada 5 medov v kartóne z mikrovlny

Parameter: 190 x 155 x 50
Farba: unspecified

Reklamné predmety - najväčší výber - 52 000 druhov - 70% ponuky alebo sortimentu do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac