Schwere Premium Baumwollbootstasche

Premium Baumwoll Tragetasche. Großartig für Veranstaltungen im Freien und Reisen. Klassische Bootstaschenform in schwerem und robustem Material. Offenes Hauptfach. Offene Tasche vorne. 30 cm lange Tragegriffe. 610 g/m² Canvas, Baumwolle.
Typy potlačí/dekor:: Siebdruck, Stick, Sieb-Transferdruck, Digital-Transferdruck
Farba HEX: AC8B60,0bcd5e
Značka: Bullet
Rozmer: 33 x 18 x 50 cm
Material: Baumwolle
Farba: weiss, orange, grün, Natur, schwarz, Königsblau, rot
Potlač: Siebdruck auf T-Shirts, Tampondruck L
Filz Laptop Tasche
Filz Laptop Tasche

125g, 100% Polyester Filz

, TearAway Label, passend für Laptops bis max. 15,6", geeignet für A4 Unterlagen, Rip-Strip™ Verschluss, Maße: 41,5x28cm
Značka: Bagbase
Rozmer: 41,5x28cm
Material: PES (Polyester), Micro-fleece
Farba: grau
Potlač: Transferdruck

Nayxo

191 EUR
Nayxo

Etui mit Reißverschluss, 600D Polyester. Ideal für Sublimation.

Rozmer: 205 x 125mm
Material: PES (Polyester)
Farba: weiss, schwarz
Potlač: Transferdruck

Reklamné predmety - najväčší výber - 52 000 druhov - 70% ponuky alebo sortimentu do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac